logo-img

Sepet

Toplam:

₺0.00

2023 Matbeg Uygulaması Genel Bilgilendirme

blog-img
13.02.2023
Matbeg

Ülkemizde yaşanan afet sebebiyle derin üzüntü içindeyiz. Afet haberini aldığımız ilk günden itibaren bölgelere destek sağlıyoruz ve sağlamaya devam edeceğiz. Yurt genelinde eğitim öğretime ara verilmesi sebebiyle Matbeg ve Fenbeg uygulamaları ertelenmiştir. Matbeg Uygulaması 27 Şubat-3 Mart tarihleri arasında, Fenbeg Uygulaması ise 27-31 Mart tarihleri arasında uygulanacaktır. Uygulamalar öncesinde gerekli tüm bilgilendirmeler paylaşılacaktır.


Matbeg Uygulaması, 27 Şubat - 3 Mart tarihlerinde basılı, 3, 4 ve 5 Mart tarihlerinde çevrim içi (online) olarak düzenlenecektir. 


Öğrencilerinizin uygulamaya giriş şekli sistemimize kayıtlı tüm kullanıcılara SMS olarak bildirilmiştir. Öğrencinizin uygulamaya nasıl giriş yapacağını https://bit.ly/40zAJQG bağlantısını ziyaret ederek sorgulayabilir ve çevrim içi uygulamaya katılmak için PIN kod alabilirsiniz.


Uygulamanın basılı düzenleneceği tüm okullarımıza kitapçıklar, aparatlar ve boya kalemlerinin yer aldığı kargolar 20-24 Şubat tarihleri arasında ulaştırılacaktır. 


Katılımcı tüm öğrencilerimize başarılar dileriz. 


Çevrim içi uygulama bilgilendirme metni için tıklayınız.